Aanmelden ZOV-ledenavond woensdag 20 april

8 april 2022

Woensdag 20 april organiseert de Zeelandse Ondernemersvereniging een informatieve, leuke ledenavond. We starten om 17:00 uur bij Heemkundekring Zeeland en daarna houden we bij D’n Brouwer een gezellige Bier & Spijs-avond. We hopen dat we jullie op deze avond allemaal mogen ontmoeten. Deelname is gratis. Aanmelden is gewenst en kan tot 15 april a.s.

Heemkundekring Zeeland

Om 17:00 uur worden we ontvangen bij Heemkundekring Zeeland (Heemhuis ‘De Hooge Raam’, Kleine Graspeel 3B, Zeeland) voor een interessante lezing over 50 jaar Heemkundekring, erfgoed en geschiedenis van ons dorp.

Bier & Spijs-avond

Vanaf 19:00 uur zijn we welkom bij Herberg D’n Brouwer (Kerkstraat 62 Zeeland) voor een informele en gezellige Bier & Spijs avond. Voordat de proeverij start zal het bestuur een update geven van lopende zaken.

Tijdens de proeverij zal u een 3-tal gerechten worden geserveerd met een bijpassend bier (alternatief alcoholvrij, wijn, fris). De Bier & Spijs-avond zal rond 22:00 uur worden afgesloten.

Aanmelden

Aanmelden voor deze activiteiten is gewenst. Graag opgeven voor 15 april a.s.

  Naam
  Bedrijf
  e-mail
  Deelname aan lezing bij Heemkundekring Zeeland (17:00 uur)
  Aantal personen:
  Deelname aan Bier & Spijs bij D'n Brouwer (19:00 uur)
  Aantal personen: