Talentevent Maashorst: De zin en onzin van (werk)geluk

10 oktober 2022

Op 16 november organiseert Eigen Wijzer Maashorst samen met Misfits, Coachweb, Derks, Estilon, VBV, Chain, UOV de Kring en ZOV het talentevent Maashorst 2022, De zin en onzin van (werk)geluk in Markant in Uden.

Het wordt een leuke, inspirerende avond voor álle werkenden, (zelfstandig) ondernemers en studenten in Maashorst.
Hoe pak je meer regie in je eigen ontwikkeling, en ervaar je meer (werk)geluk. Na een interactief voorprogramma door de organisatie zal Remco Claassen op zijn eigen energieke en humorvolle manier je meenemen in de wereld van zelfontwikkeling en effectiviteit. Door zijn markante, ietwat botte, maar bovenal humor volle stijl weet hij keer op keer op een verrassende manier zijn publiek op scherp te zetten en aan te sporen tot verandering. Remco trekt standaard volle zalen, met het publiek op het puntje van de stoel.

 “Waar krijg jij energie van?
Waar ga jij van kwispelen?”

Toegang is gratis, drankjes zijn voor eigen rekening.