ZOV-bijeenkomst economische analyse Maashorst

1 oktober 2021

Op dinsdag 28 september stond onze bijeenkomst in het teken van de economische analyse Maashorst.

De avond was georganiseerd bij cafe/zaal ’t Oventje waar we stil hebben gestaan bij het aanstaand afscheid van Tinus en Trees. Als ZOV- leden van het eerste uur stoppen zij aan het einde van dit jaar, na ruim 40 jaar, hun activiteiten.
Namens ZOV hartelijke dank voor de goede zorgen en gastvrijheid, veel succes en gezond gewenst voor de toekomst.

De Zeelandse Ondernemersvereniging heeft meegewerkt aan een document waarin de standpunten ten aanzien van een aantal thema’s naar voren zijn gebracht. Deze thema’s zijn afgelopen dinsdag in het bijzijn van Burgemeester Bakermans en wethouder Vereijken en Brands nader toegelicht en bediscussieerd.

Doel was het ophalen van bouwstenen voor het toekomstige visiedocument.

De stellingen waren prikkelend en gaven voldoende stof tot nadenken. De aanwezigen waren positief over de uitkomsten en vonden de onderwerpen “verrassend interessant”.

Een uitgewerkt visie document, samen met omliggende ondernemersverenigingen, volgt op korte termijn.