Gratis e-bike probeeractie voor 15 bedrijven

4 juli 2023

15 bedrijven kunnen gratis meedoen met de e-bike probeeractie in regio Noordoost-Brabant, zit jij daarbij?

Medewerkers die vaker fietsen zijn vitaler, productiever en minder vaak ziek. Plus dat fietsen ook nog eens goed is voor het milieu en je als werkgever en als medewerker kosten bespaart. Win-win dus! Met de SJEES e-bike probeeractie breng je jouw medewerkers in beweging.

Deze SJEES e-bike probeeractie is een uniek aanbod waaraan slechts 15 bedrijven uit de Regio Noordoost-Brabant mee kunnen doen. Meld je dus snel aan zodat ook jouw medewerkers het gemak van een e-bike of e-bakfiets kunnen ervaren.

De e-bike probeeractie word je gratis aangeboden door Regio Noordoost-Brabant (RNOB). Dit is een samenwerking van en door de 11 gemeenten en 2 waterschappen in jouw regio.

Heb jij interesse in dit unieke aanbod? Kijk voor meer informatie op www.onsbrabantfietst.nl/ebikeproberen