Stem op Landerd als Wandelgemeente van het jaar

4 maart 2021

Jaarlijks organiseert de online wandelkrant TeVoet een enquête over wandelvriendelijkheid waarbij iedereen kan meebeslissen. Zo’n veertig gemeenten hebben een gooi gedaan naar de nominatie, maar slechts drie worden op basis van de enquête ook daadwerkelijk genomineerd. Voor 2021 zijn dat Landerd, Loon op Zand en Roerdalen (Limburg). TeVoet noemde de route in Landerd: “Een pareltje dat aan het grote publiek ontsnapt is”

De verkiezing kan gewonnen worden met behulp van een overtuigend aantal uitgebrachte stemmen. Hoe mooi zou het zijn als Landerd die titel ten deel valt? Landerd kan de stemmen goed gebruiken!

Helpen jullie mee?
Stem dan op Landerd en help die felbegeerde titel binnen te halen die zo verdiend is!
Ga naar de website, meld je aan en breng je stem uit. De registratie kost even wat moeite maar het is natuurlijk fantastisch als we gaan winnen! De verkiezing sluit op 19 maart om 18.00 uur. Ook leuk: Nadat je gestemd heb, kun je meteen zien welke gemeente er aan de leiding gaat.