Uitnodiging Maashorst Trailrun

27 januari 2020

Sportief voor de dag komen met collega’s en relaties? De mooiste plekken van De Maashorst ontdekken? Het is allemaal mogelijk tijdens de Business Trailrun, onderdeel van de Maashorst Trailrun, op zondag 5 april. De organisatie nodigt de ZOV-leden graag uit om deel te nemen aan dit sportieve en gezellige evenement, geschikt voor zowel beginnende als gevorderde hardlopers.

Ieder Business Trailrun-team bestaat uit drie hardlopers. Zij kiezen hun eigen afstand (5, 12 of 22 kilometer) en gaan tegelijk van start met de individuele lopers. Na afloop staat er voor iedere deelnemer een heerlijk buffet klaar. En iedereen ontvangt dit jaar een écht collector’s item: de speciale Maashorstmedaille, gemaakt van materialen uit natuurgebied De Maashorst.
Meld je hier aan >
De organisatie verwelkomt jullie graag op zondag 5 april!

Start- en finishplek: Charme Camping Hartje Groen in Schaijk.
De Business trailrunners gaan tegelijk van start met de individuele lopers.
Om 10.30 uur start de 22 kilometer
Om 11.15 uur start de 12 kilometer
Om 11.30 uur start de 5 kilometer.

Bekijk de flyer voor meer info >