Informatiebijeenkomst wegwerkzaamheden Kerkstraat – Kloosterstraat

20 maart 2019

Binnenkort wordt gestart met de uitvoering van fase 2 van de herinrichting van de openbare ruimte in het centrum van Zeeland. Dit betreft het deel van de Kerkstraat vanaf het inmiddels heringerichte deel tot en met de aansluiting met de Puttelaar. De herinrichting is onderdeel van het Centrumplan Zeeland. Daarnaast wordt ook de Kloosterstraat opnieuw ingericht.

Hiervoor is inmiddels een aannemer geselecteerd. In samenwerking met gemeente Landerd organiseert deze aannemer voor aanwonenden, aanliggende ondernemers en andere belangstellenden op 27 maart 2019 een informatieavond.

Tijdens de bijeenkomst krijgt u de volgende informatie:

  • De aannemer en de toezichthouder stellen zich aan u voor.
  • De laatste uitvoeringstekeningen worden aan u getoond.
  • U wordt geinformeerd over de werkvolgorde en de planning van de aannemer.

De informatiebijeenkomst wordt gehouden op woensdag 27 maart om 19:00 uur in Compostella, Franciscuhof 1 te Zeeland.
ZOV-leden zijn van harte welkom.