Twee online workshops van De Hybride Leeromgeving op 13 en 15 april

8 april 2021

Op dinsdag 13 april en donderdag 15 april om 19.30u zijn er weer twee online workshops van De Hybride Leeromgeving. In deze sessie laten we zien wat De Hybride Leeromgeving voor jouw bedrijf kan betekenen.

Wanneer?

DINSDAG 13 APRIL 2021 19.30u-21.00u
DONDERDAG 15 APRIL 2021 19.30u-21.00u

De sessies bestaat uit twee onderdelen:

Onderdeel 1. Wat kan De Hybride Leeromgeving voor jouw bedrijf betekenen?

De HLO is een platform voor de ondernemers in Uden en Landerd om kennis en ervaring op gebied van leren en ontwikkelen te bundelen en met elkaar uit te wisselen. Bij de HLO gaan we samen aan de slag om het maximale uit jouw werknemers te halen. Er zijn al een aantal interessante projecten waar je bij kunt aansluiten. Welke dat zijn hoor je in deze sessie.

Onderdeel 2. Een frisse kijk op leren.

In dit interactieve gedeelte neem je jouw gedachten over leren onder de loep. We bieden een frisse, actuele kijk op dit thema.

Wil je ook een bredere kijk op leren in jouw bedrijf? Samen ontdekken we nieuwe mogelijkheden die verder reiken dan het volgen van een opleiding of cursus. Niet alleen maar door erover te praten, maar door het zelf te ervaren!

Ben je benieuwd wat De Hybride Leeromgeving doet en voor jouw bedrijf kan betekenen?

Meld je hier aan voor deze online sessie >

We zien je graag op 13 of 15 april bij een van deze sessies!

De Hybride Leeromgeving
Marga Huijbregts, Schakelfunctionaris
marga@hybrideleeromgeving.nl
www.hybrideleeromgeving.nl

Bekijk hier een voorproefje van de sessie: