SBBU en gemeente Maashorst bieden gratis energiescan

21 december 2021

Binnen de energietransitie beperkt verduurzaming zich niet alleen tot het besparen van energie. Ook het opwekken van energie (bv. via zonnepanelen) is een complexe materie, het maken van de juiste keuzes vergt expertise die meestal niet binnen de bedrijven aanwezig is. Goed advies richting bedrijven is maatwerk. Vandaar dat SBBU en gemeente Maashorst hebben besloten 100 bedrijven een gratis energiescan aan te bieden.

Alle bedrijven, gevestigd op de bedrijventerreinen van de nieuwe gemeente Maashorst zullen benaderd worden, waarna zij hun interesse kenbaar kunnen maken. Tevens wordt u uitgenodigd voor voorlichtingsbijeenkomsten waarbij u geïnformeerd wordt over deze plannen.

(klik op het artikel voor een uitvergroting)