Korte terugblik op Maashorst Festival

4 juli 2019

ZOV heeft deelgenomen aan tafeldiscussie “ Ondernemen” tijdens Maashorst Festival op maandag 24 juni jl. Opnieuw is aangegeven dat ondernemersverenigingen uit Odiliapeel, Volkel, Uden, Schaijk/Reek en Zeeland gezamenlijk hun input willen leveren op basis van huidige beleid en de verschillen in uitvoering tussen Uden en Landerd, hierbij verwijzend naar eerder gezamenlijk schrijven.

Als belangrijke agendapunten zijn oa. ontwikkeling industrieterreinen / buitengebied, ontwikkeling recreatie & ontwikkeling werkgelegenheid / leefbaarheid besproken. Opgehaalde input wordt meegenomen in de toekomstvisie van de nieuwe gemeente, deze visie is onderdeel van het officiële herindelingsontwerp waar gemeenteraden Uden & Landerd in Oktober een besluiten over gaan nemen.

Parallel aan dit traject is afgesproken met B&W Uden & Landerd dat gezamenlijke ondernemersverenigingen de herindelingsscan gemaakt door de provincie krijgen toegestuurd. Op basis van deze info zal een gezamenlijke visie door ondernemersverenigingen worden gemaakt die 2ehelft september in overleg met B&W Uden & Landerd zal worden besproken.

Tot ZOV’er

(foto’s Ad van de Graaf)