Programma ZOV-avond dinsdag 28 september 2021

21 september 2021

Zoals bekend zijn er 24 november gemeenteraadsverkiezingen voor onze nieuw te vormen gemeente Maashorst. Als ZOV hebben we samen met omliggende ondernemersverenigen en gemeenten Uden & Landerd een economische analyse gemaakt waaruit bouwstenen voor een advies richting nieuwe gemeenteraad zullen worden opgesteld.

(zie voor rapport Economisce Analyse: https://zeelandseondernemersvereniging.nl/economische-analyse-van-de-nieuw-te-vormen-gemeente/ )

Omdat komende gemeenteraadsverkiezing belangrijk is voor de (economische) toekomst van Zeeland in de nieuw te vormen gemeente Maashorst, lichten we graag enkele belangrijke conclusies uit de economische analyse op deze avond toe.
Gezamenlijk zullen we in kleine groepen een aantal stellingen, gebaseerd op de analyse, bespreken. De huidige wethouders Ben Brands, Hans Vereijken en burgemeester Marnix Bakermans zullen deze avond aanwezig zijn.

We zien jullie graag op 28 september.

Locatie

Locatie: Cafe Zaal ’t Oventje
Voor Oventje 32
5411 NV Zeeland

Coronacheck

Bij toegang van de ledenavond zal een coronacheck plaatsvinden. Zorg voor een geldige QR-code en ID.

Agenda

19:00uur   Aanvang

19:30uur:  Start programma

21:00uur:  Toelichting uitkomst stellingen

21:30uur:  Nazit / borrel

23:00uur:  einde avond

Aanmelden

Deze avond is voor alle ZOV-leden (zonder partner).
Aanmelden is gewenst.

    Naam
    Bedrijf
    e-mail