Onderzoek naar leermethode bedrijven en studenten voor innovatie en duurzaamheid

30 maart 2022

Eigenwijzer Maashorst, Expertgroep Innovatie en Duurzaamheid gaat onderzoek doen naar een goede leermethode waarbij bedrijven en studenten van elkaar gaan leren op het gebied van innovatie en duurzaamheid.

Inmiddels hebben zich al 30 geïnteresseerden gemeld. De expertgroep gaat inventariseren waar de behoeftes bij ondernemers, bedrijven liggen op het gebied van innovatie en duurzaamheid. Dit gaan de studenten verwerken in een theoretisch onderzoek wat zal resulteren in een soort ‘workshop’ / brainstormsessie met bedrijven over de vraagstukken die in het onderzoek naar boven zijn gekomen.

Opgeven voor deze expertgroep kan nog steeds:
www.eigenwijzermaashorst.nl/actueel-nieuws/expertgroep-innovatie-en-duurzaamheid/